Klimatizace do bytu


Klimatizace akce
Klimatizace do bytu
Klimatizace do auta
Kamerové systémy pro lihovary
Klimatizace do domu
Kamerový systém
Ochrana kamerami
Očima strážce
Kavárna v Ostravě
Kamery na veřejnosti
Kamery v kampusu
Vývoj kamer
Ochrana kamerami
Porovnání kamer

Klimatizace akce

Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu jsou dnes již velmi levné a dostupné. Obecně jsou dvojího typu. Pevná instalace se skládá z klimatizační jednotky, která je umístěna zvenku na domě, nebo například na balkóně apod. Ve vnitřních prostorách je pak ventilátor. Pomocí dálkového ovládání pak můžete klimatizaci nastavit a to jak stupně, tak čas kdy má klima být zapnutá.

Druhý typ je přenosný. Ten je naprostor ideální do menších bytů, kde klimatizaci v zimě schováte do sklepa a nezabírá tak žádné místo. Tyto přenosné klimatizace mají ale menší výkon a navíc je chladící jednotka uvnitř bytu, takže je více slyšet.

Na druhou stranu přenosná klimatizace je velice jednoduchá na instalaci. Pouze jednotku přivezete na místo a zapnete do zásuvky. Dálkové ovládání je pak u těchto typů klimatizací také samozřejmostí. Některé typy přenosných jednotek jsou také v perfektním designu, takže se hodí i do kanceláří nebo jiných reprezentativních prostor. Mezi největší výrobce klimatizací do bytu patří Toshiba, LG, Daikin, Karma nebo Funai. Co se týče ceny, pak přenosné klimatizace akce začínají již od 4 tisíc korun, což již není příliš drahé.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Randa
Bezpečnostní kamery jsme dali na dům a urcitě nelituju, sleduji z dovolené co se deje.
Jen
Super, klima se nam osvedcila, je to perfekt v lete jsme daleko odpocatejsi :)
Tonda
Klimu máme doma od Toshiby a super, nemůžu si stěžovat, pohodička v létě.

Výhodná koupě klimatizace akce pro instalaci do bytu, firem i automobilů.